KARTUŞ ve TONER DOLUM

Vizyon Kırtasiye ; Kartuş - Toner dolumu, Orijinal Kartuş ve Toner Satışı ile Yazıcılarınızın Bakımını yapmaktadır.


KARTUŞ ve TONER DOLUMU

Kartuş, laser toner dolumu sadece Türkiye'de değil tüm dünyada, her ülkede orjinal kartuş, laser toner tüketimine eşdeğer adetlerde yıllardır yapılmaktadır. Üstelik bu rakamlar yurtdışında özellikle Amerika, Fransa gibi ülkelerde inanılmaz boyutlara ulaşmaktadır. Türkiyede ise orjinal kartuş, laser toner tüketiminin henüz %25'i dolum yapılarak geri dönüşüm sağlanmaktadır. Kartuş, laser toner dolumuna tüm dünyada çevreci geri dönüşüm kurumları da destek vermektedir.KARTUŞ ve TONER DOLUMU HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Kartuş ve Toner Dolumu Yazıcımı Bozar mı?

En sık sorulan bu sorunun cevabı kesinlikle hayırdır. Kartuş dolumu makinanıza hiç bir zarar vermemektedir. Kartuş dolumu yazıcılara eğer zarar vermiş olsaydı kartuş dolum sektörü bunca yıl var olamaz ve gün geçtikçe daha fazla büyüyemezdi. Dünyadaki hiç bir yazıcı üreticisi, ürettiği yazıcılarda geri dönüşümsüz tüketim malzemesi kullandıramaz. Tüketici kanunlarında bile bu yer almaktadır.


Dolum yapılan Ürün Orjinal gibi performans verir mi ?

Kartuş dolumu makinaya zarar vermediği gibi performans bakımındanda orjinal kartuşlarda aynı performansı vermektedir. Dolum yaptırdığınız kartuşlar makinanızda bir problem çıkarmadan nasıl kullanılabiliyorsa performans bakımındanda orjinal kartuşla birebir aynı performans sergileyerek kullanılmaktadır. Problemli olan kartuşlar müşterimize işleme sokulmadan önce bildirildiği için sorun çıkmasıda engelleniyor.


Dolum yapılan Ürünün Garanti Kapsamı Nedir ?

Her yapılan dolum Vizyon Kırtasiye garantisi altındadır. Bu garanti müşteriden boş kartuşu alıp,dolum yapıp,müşteriye teslim edip ve müşterinin kullanmasına kadar yani başından sonuna kadar tüm işlemleri kapsayan bir garantidir.